Završnica turnira

Šesnaestina finala Osmina finala Četvrtina finala Polufinale Finale
Beneteks
1 : 0 (1 : 0)
IPA
Beneteks
5 : 2 (2 : 0)
IPA Groš
Beneteks
2 : 1 (2 : 0)
MNK Selnica - CB Mony
Beneteks
3 : 1 (1 : 0)
Sv. Marko Križevčanin
NK Križevci
1 : 2 (1 : 0)
IPA Groš
Vema gradnja
4 : 3 (1 : 1)
EM Arambašić - Pizzeria Olimp
Vema gradnja
6m 3 : 5 - 0 : 0 (0 : 0)
MNK Selnica - CB Mony
Olimp
0 : 3 (0 : 2)
MNK Selnica - CB Mony
Groš – SIM
6m 6 : 5 - 2 : 2 (1 : 1)
Zagreb color
Groš – SIM
6m 5 : 6 - 1 : 1 (1 : 0)
Sv. Marko Križevčanin
Sv. Marko Križevčanin
3 : 1 (2 : 0)
CB Doberman
Finale
Beneteks
4 : 2 (3 : 0)
PLAST FORM - CB Montana
Horse city
1 : 5 (0 : 1)
Sv. Marko Križevčanin
CB Doberman
5 : 0 (2 : 0)
CB Rupa
CB Doberman
3 : 1 (1 : 0)
CB Joker-GRIM Graditeljstvo
CB Joker-GRIM Graditeljstvo
2 : 1 (1 : 0)
MAL-GAL Građevinarstvo
Pekarna Zlatno zrno
3 : 2 (3 : 1)
TPO
Pekarna Zlatno zrno
6m 7 : 8 - 3 : 3 (1 : 0)
Pop Corn Šakić
Pop Corn Šakić
2 : 4 (1 : 1)
PLAST FORM - CB Montana
PLAST FORM - CB Montana
1 : 0 (1 : 0)
CB Don Quijote
CB Fićo
0 : 1 (0 : 0)
Pop Corn Šakić
Keraterm
6m 4 : 6 - 2 : 2 (1 : 0)
SKIMT
SKIMT
0 : 3 (0 : 1)
PLAST FORM - CB Montana
Centar
1 : 3 (0 : 2)
PLAST FORM - CB Montana
CB Caupona
1 : 0 (1 : 0)
CB Pik dama
CB Caupona
4 : 2 (1 : 1)
Ferostroj
CB Caupona
2 : 9 (0 : 4)
CB Don Quijote
Za 3. mjesto
Sv. Marko Križevčanin
1 : 2 (0 : 1)
CB Don Quijote
Radnik
1 : 2 (1 : 1)
Ferostroj
Sini impuls
6m 6 : 7 - 2 : 2 (2 : 0)
Farmina
Farmina
1 : 3 (0 : 1)
CB Don Quijote
Fotex-Palatin
1 : 3 (1 : 1)
CB Don Quijote

Ponedjeljak, 03. sij. 2011

CB Fićo 0 : 1 Pop Corn Šakić 2010 Šesnaestina finala
CB Caupona 1 : 0 CB Pik dama 2010 Šesnaestina finala
Pekarna Zlatno zrno 3 : 2 TPO 2010 Šesnaestina finala
CB Doberman 5 : 0 CB Rupa 2010 Šesnaestina finala
Sini impuls 6m 6 : 7 (2 : 2) Farmina 2010 Šesnaestina finala
CB Joker-GRIM Graditeljstvo 2 : 1 MAL-GAL Građevinarstvo 2010 Šesnaestina finala
Centar 1 : 3 PLAST FORM - CB Montana 2010 Šesnaestina finala
Fotex-Palatin 1 : 3 CB Don Quijote 2010 Šesnaestina finala

Utorak, 04. sij. 2011

NK Križevci 1 : 2 IPA Groš 2010 Šesnaestina finala
Vema gradnja 4 : 3 EM Arambašić - Pizzeria Olimp 2010 Šesnaestina finala
Olimp 0 : 3 MNK Selnica - CB Mony 2010 Šesnaestina finala
Beneteks 1 : 0 IPA 2010 Šesnaestina finala
Radnik 1 : 2 Ferostroj 2010 Šesnaestina finala
Keraterm 6m 4 : 6 (2 : 2) SKIMT 2010 Šesnaestina finala
Horse city 1 : 5 Sv. Marko Križevčanin 2010 Šesnaestina finala
Groš – SIM 6m 6 : 5 (2 : 2) Zagreb color 2010 Šesnaestina finala

Srijeda, 05. sij. 2011

Beneteks 5 : 2 IPA Groš 2010 Osmina finala
Farmina 1 : 3 CB Don Quijote 2010 Osmina finala
SKIMT 0 : 3 PLAST FORM - CB Montana 2010 Osmina finala
Groš – SIM 6m 5 : 6 (1 : 1) Sv. Marko Križevčanin 2010 Osmina finala

Četvrtak, 06. sij. 2011

Pekarna Zlatno zrno 6m 7 : 8 (3 : 3) Pop Corn Šakić 2010 Osmina finala
CB Doberman 3 : 1 CB Joker-GRIM Graditeljstvo 2010 Osmina finala
Vema gradnja 6m 3 : 5 (0 : 0) MNK Selnica - CB Mony 2010 Osmina finala
CB Caupona 4 : 2 Ferostroj 2010 Osmina finala

Petak, 07. sij. 2011

CB Caupona 2 : 9 CB Don Quijote 2010 Četvrtina finala
Beneteks 2 : 1 MNK Selnica - CB Mony 2010 Četvrtina finala
Pop Corn Šakić 2 : 4 PLAST FORM - CB Montana 2010 Četvrtina finala
Sv. Marko Križevčanin 3 : 1 CB Doberman 2010 Četvrtina finala

Subota, 08. sij. 2011

Beneteks 3 : 1 Sv. Marko Križevčanin 2010 Polufinale
PLAST FORM - CB Montana 1 : 0 CB Don Quijote 2010 Polufinale
Sv. Marko Križevčanin 1 : 2 CB Don Quijote 2010 Za 3. mjesto
Beneteks 4 : 2 PLAST FORM - CB Montana 2010 Finale